Home ШОУ БИЗз Балкан Ја замени за руската Ким Кардашијан: Екс момчето на Јелена Розга со...

Ја замени за руската Ким Кардашијан: Екс момчето на Јелена Розга со нова девојка

5221
0
SHARE

Јелена Розга неколку години беше во врска со Стјепан Хаусер, но оваа недела одекна веста дека парот се разделил.

Иако се шушка дека пејачката има нов дечко, очигледно и музичарот не чекаше многу па си фати нова девојка.

Станува збор за Лола Астанова која е пијанистка која е потекнува од Русија, но со години живее во Америка.

Освен со својот талент, таа може да се пофали и со убавината која ја направи Инстаграм ѕвезда.

Лола често ја споредуваат со Ким Кардашијан, а таа постојано објавува фоторафии во провокативни изданија додека свири пијано.

Гласините за врската на Лола и Стјепан се вжештија кога пијанистката објави видео со него.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here