Јелена Карлеуша и во тренерки е ултра секси!

Јелена Карлеуша и во тренерки е ултра секси!

1340
0
СПОДЕЛИ

Јелена Карлеуша секогаш е во полуголи изданија, а со својата облека често сака да провоцира коментари и да мами погледи.

На Инстаграм многу често објавува и голи фотографии кои имат по илјадници лајкови.

Но, Јелена и кога е во тренерки нејзиниот сексипил плени, па и тогаш ги „полудува“ фановите.

Пејачката на социјалните мрежи сподели фотографија на која е во сиви тренерки и кожна јакна. Во прв план се нејзините стомачни на кои сме и љубоморни.

Во вакви издание ретко ја гледаме, но е еднакво секси.

hitportal jk

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР