Home ШОУ БИЗз Балкан Јелена Карлеуша ја покажа маската за телефон вредна 2.000 евра

Јелена Карлеуша ја покажа маската за телефон вредна 2.000 евра

142
0
SHARE

Јелена Карлеуша е препознатлива по својот стил на облекување, ноп и љубовта кон брендирани парчиња.

И додека сме навикнати да дава по илјадници илјади евра на облека, пејачката тоа го прави и кога се асесоарите во прашање.

Последното селфи кое го објави ЈК ја откри нејзината нова маска за телефон која чини 2.000 евра.

????

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Станува збор за маска од брендот Луи Витон.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here