Home ШОУ БИЗз Балкан Јелена Карлеуша на колена: Ново изненадување во „Ѕвездите на Гранд“ (видео)

Јелена Карлеуша на колена: Ново изненадување во „Ѕвездите на Гранд“ (видео)

115
0
SHARE

Во шоуто „Ѕвездите на Гранд“ на изненадувањата им нема крај, па овој пат се случи нешто сосема неочекувано.

Јелена Карлеуша покажа дека нејзиниот хумор не познава за граници.

Таа изјави дека сака да се претстави во „Ѕвездите на Гранд“ и да излезе на сцената да се натпреварува.

Саша Поповиќ одлучи да и ја исполни желбата.

Јелена излезе на сцената и со растресени раце го држеше микрофонот, дури во еден момент и „падна“ на сцената, а како се изгледаше погледнете во видеото.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here