Home ШОУ БИЗз Балкан Јелена Карлеуша објави фотографија со Тоше Проески

Јелена Карлеуша објави фотографија со Тоше Проески

1240
0
SHARE

Јелена Карлеуша и Тоше Проески беа добри пријатели и колеги, а спомените од времето кога се дружеа пејачката ги сподели со својата армија обожаватели и следбеници на Инстаграм.

„Толку многу тажно сеќавање… Сите тие сеќавања…Никогаш нема да го заборавам!“, напиша Јелена под фотографијата.

Фотографијата „собра“ околу 80.000 лајкови и безброј коментари од фановите од Македонија, Србија, Бугарија и другите земји од регионот.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here