Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Кајли Џенер со секси фотосесија за 20-от роденден

Кајли Џенер со секси фотосесија за 20-от роденден

2498
0
SHARE

Кајли Џенер го прослави својот 20-ти роденден, па како секоја година така и оваа ги изненади фановите со провокативна фотосесија.

На фотографиите тинејџерката е во секси долна облека, а сите погледи се насочени кон брадавиците кои ѕиркаат од жолтиот градник.

Кајли е бомба!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here