Како да направите машна од коса (фото упатство)

Како да направите машна од коса (фото упатство)

92
0
СПОДЕЛИ

Еве уште еден начин да ја подигнете косата, а да изгледате убаво.

Машината може да биде голема или мала, да ја носите напред, од страна или позади, да ја украсите со сатенска лента или шнола.

Погледнете како може да се направи оваа едноставна и симпатична фризурa.

Со истата можете да привлечете погледите на улица, плажа или кога ќе излезете навечер.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР