Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Како се подготвува новата „Мис на Македонија“ за големиот избор (видео)

Како се подготвува новата „Мис на Македонија“ за големиот избор (видео)

173
0
SHARE

Македонија од секогаш можела да се пофали со згодни и убави девојки.

На списокот најубава Македонка од пред неколку денови се впишува Кристина Спасеновска.

Младата кичевчанка е новата „Мис на Македонија“ која на 28-ми септември ќе не претставува на светскиот избор за убавина во Индонезија.

А, пред објективот на „Екстра Ексклузив“, Кристина откри нешто повеќе за себе, својот приватен живот, момчето, но и како се подготвува за големиот избор.

Запознајте ја новата „Мис на Македонија“ во следните 3 минути.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here