Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Како вистински супер херој: Том Харди бркаше крадец по улиците на Лондон

Како вистински супер херој: Том Харди бркаше крадец по улиците на Лондон

120
0
SHARE

На улиците во Лондон се одвивала вистинска драма, а главен јунак бил холивудскиот актер Том Харди.

39-годишниот актер забележал двајца крадци како крадат скутер, па одлучил да ја земе правдата во свои раце.

Во меѓувреме еден од крадците бил фатен од полицијата, а Харди тргнал по другиот.

Случајните минувачи биле воодушевени од актерот и велат дека сцената била како од филм, а актерот бил вистински супер херој.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here