Катарина Ивановска на кафе со синот (фото)

Катарина Ивановска на кафе со синот (фото)

2409
0
СПОДЕЛИ

Катарина Ивановска ужива во мајчинските денови и во друштво на својот син Вања го испи првото утринско кафе.

Македонскиот модел на Инстаграм сподели фотографија од едно скопско кафуле каде ужива во спокојот и времето поминато со синот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР