Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ќе сакате да го копирате: Џенифер Лопез во совршен летен аутфит

Ќе сакате да го копирате: Џенифер Лопез во совршен летен аутфит

134
0
SHARE

Џенифер Лопез викендов уживаше во романтичниот Париз заедно со момчето, Алекс Родригез.

Пејачката се појави во неколку модни комбинации, а оваа комбинација е совршен летен аутфит кој сите сакаме да го копираме.

Џеј Ло се појави во фустан со интересен принт, едностави сандали, очила за сонце и едноставна чанта.

Латино дивата е вистинска инспирација.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here