Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Кејт Мидлтон се појави во капут вреден 3.000 евра (фото)

Кејт Мидлтон се појави во капут вреден 3.000 евра (фото)

84
0
SHARE

По празничниот одмор, Кејт Мидлтон се врати на кралските обврски.

Војводката од Кембриџ беше во посета на центарот за деца Ана Фреуд во Лондон.

Кејт Мидлтон капут

За ова официјално појавување Кејт се појави во син капут кој чини неверојатни 3.000 евра.

3c0b721d00000578-4106294-image-a-12_1484132226443

Војводката важеше за скромна дама кога се во прашање модните комбинации, но не и овој пат.

3c0b7ed300000578-4106294-image-a-39_1484132930310

3c0b610200000578-4106294-image-a-2_1484131048331

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here