Кејти Пери фатена со новото момче на одмор во Италија

Кејти Пери фатена со новото момче на одмор во Италија

1841
0
SHARE

Кејти Пери со пријателите и семејството летува во Италија, но изгледа летувањето и донесе нова љубов.

По раскинување на врската со Орландо Блум, ова е прв пат Кејти Пери да ја видиме со момче во јавност.

Пејачката беше забележана во еден клуб во Италија како разменува нежности со мистериозен маж.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY