Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ким Кардашијан позира гола, прекриена во светки!

Ким Кардашијан позира гола, прекриена во светки!

589
0
SHARE

Ким Кардашијан секогаш привлекувала внимание со својот голем задник, кој сега го истакна со светки!

Старлетата објави фотографија од снимањето на кампањата за нејзините последни производи од линијата за убавина „KKW Beauty“.

На фотографијата Ким позира само по долна облека која едвај се забележува под телото прекирено со светки во златна боја.

Таа се обиде да го рекламира својот производ и повторно сите гледаа во нејзиниот задник.

Ultralight Beams – BTS #kimkardashian

A post shared by Kim Kardashian Snapchats ???? (@kimksnapchats) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here