Ким Кардашијан заборави да облече градник

Ким Кардашијан заборави да облече градник

2018
0
СПОДЕЛИ

Ким Кардашијан сака да ги истакне своите атрибурти во секоја можна прилика, па така овој пат во центарот на вниманието ги стави градите.

Старлетата се појави во Њујорк облечена во кратки шорцеви и бела обична маичка под која не носеше градник.

Папараците успеаа да ја фотографиираат, а светот по којзнае кој пат да ги види нејзините гради и брадавици.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР