Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Клое Кардашијан во бикини: Ни трага, ни глас од бременото стомаче

Клое Кардашијан во бикини: Ни трага, ни глас од бременото стомаче

2172
0
SHARE

И додека сите мислат дека вистински бејби-бум се случува во семејството Кардашијан-Џенер, сестрите се обидуваат да не збунат сите.

Откако Кајли Џенер откри дека купи тампони, следно Клое Кардашијан објави фотографија во бикини на која нема ни трага ни глас од бременото стомаче.

Реалити ѕвездата на социјалните мрежи објави фотографии од нејзината последна соработка со бренд за очила за сонце.

И додека Клое ги рекламира очилата, сите гледаат во нејзиниот рамен стомак.

Или фотосесијата е направена пред неколку месеци или нема бејби-бум во семејството Кардашијан-Џенер.

Што мислите?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here