Home СПОРТ Кошарка Коби Брајант на доделувањето на награди обоен во златно (видео)

Коби Брајант на доделувањето на награди обоен во златно (видео)

121
0
SHARE

Легендарниот Коби Брајант вчера ја прими наградата на ТВ-каналот Nickelodeon Kids’ Choice Sports 2016, која се доделува од 1988 година, според гласовите на гледачите.

Во моментот кога се заблагодаруваше се случи ова:

Повеќе информации прочитајте на sportmax.com.mk

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here