Home ШОУ БИЗз Балкан Кој го носи подобро: Јелена Карлеуша во ист фустан како Селена Гомез

Кој го носи подобро: Јелена Карлеуша во ист фустан како Селена Гомез

258
0
SHARE

Јелена Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ се појави со изглед кој со сигурност остана запаметен.

Пејачката се појави во мини кожно фустанче, мрежасти чорапи и транспарентни чизми.

Јелена изгледаше одлично, но фустанчето ни е добро познато.

Истото го носеше Селена Гомез на доделувањето на Американските музички награди.

Сами направете споредба и одлучете на која и стои подобро.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here