Home ШОУ БИЗз Мак сцена Која македонка вечераше со Доналд Трамп, новиот претседател на Америка!?

Која македонка вечераше со Доналд Трамп, новиот претседател на Америка!?

80
0
SHARE

Денес во фокусот на целиот свет е изборот на нов претседател во Америка, односно победата на Доналд Трамп.

И додека едни мудруваат за промените кои ќе ги донесе републиканецот, а други сеуште жалат за поразот на Хилари Клинтон, Хелена Роза реши да се пофали дека вечерала со Доналд Трамп.

хелена роза

Тоа се случило во 1996-та година, кога таа заедно со 114 девојки од целиот свет била дел од изборот за убавина, „American Dream Girl“.

Хелена за вечерата со сегашниот претседател на Америка се пофали на Фејсбук.

хелена роза и доналд трамп

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here