Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Копија на Бредли Купер: Мора да ја видите малата Леа (фото)

Копија на Бредли Купер: Мора да ја видите малата Леа (фото)

1408
0
SHARE

Ирина Шајк со својата ќеркичка Леа беше забележана на прошетка во Лос Анџелес.

Папараците успеаа да ги фотографираат, а светот полуде по малата Леа.

Таа многу потсетува и личи на нејзиниот татко Бредли Купер.

Ќерката на Шајк и на Бредли Купер, која ги има наследено прекрасните сини очи на татка си, ќе наполни една година во март.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here