Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Криси Теиген го покажа голото бремено стомаче

Криси Теиген го покажа голото бремено стомаче

823
0
SHARE

Кристи Теиген и Џон Леџенд го очекуваат своето второ дете, а моделот убавата вест ја сподели преку социјалните мрежи.

Последно Криси ја видовме во придружба на музичарот на црвен тепих во Осло каде изледаше одлично.

Сепак моделот реши да го покаже своето голо бремено стомаче на Снепчет.

Криси ужива во својата бременост, а според нејзините изјави најверојатно носи момче.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here