Лила сакаше да го покаже фустанот, но ги покажа гаќичките

Лила сакаше да го покаже фустанот, но ги покажа гаќичките

52
0
СПОДЕЛИ

Лила Филиповска на социјалните мрежи секојдневно објавува фотографии од своите модни комбинации пред снимањата на квизот „Се или нешто“.

Водителката последно објави фотографија на која носи интересен фустан со висок шлиц, а има поза како на Анџелина Џоли.

Лила позирајќи ги покажа гаќичките, но не и меѓуножјето.

Водителката и покрај малиот моден гаф, изгледа никогаш подобро.

НЕМА КОМЕНТАРИ