Home ЗАБАВА Видео Македонска невеста РАСТУРИ на сопствената свадба (видео)

Македонска невеста РАСТУРИ на сопствената свадба (видео)

674
0
SHARE

Во бел фустан како вистинска принцеза, оваа невеста блескаше на својата свадба.

На свадбата и свиреа момците од „Либеро бенд“ кои ги кренаа сите гости на нозе. Пред крајот на вечерта, невестата ја искористи приликата и го замоли бендот да им се придружи.

Тапанарот на Либеро бенд, Дејан Стојановиќ, знаејќи за нејзиниот талент и го отстапи своето место.

Невестата ги зема палките во раце и буквално РАСТУРИ!

Vakva nevesta do sega ne sme imale SHOWGIRL

Od svadba do senzacija Libero Mind, LIbero Band <3 <3 <3

Posted by Libero Band on четврток, 3 март 2016

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here