Македонската фолкерка го покажа бременото стомаче во бикини

Македонската фолкерка го покажа бременото стомаче во бикини

37
0
СПОДЕЛИ

Сања Гроздановска попозната како Сани од неодамна објави дека со нејзиниот сопруг Мартин очекуваат принова во семејството.

Фолкерката очигледно ужива во бременоста, а тоа го прави на плажа.

Сани објави фотографија на која го покажа големото бремено стомаче во бикини.

Инаку пејачката од првиот брак ја има преслатката ќерка Викторија.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР