Home ШОУ БИЗз Мак сцена Македонската фолкерка го покажа бременото стомаче во бикини

Македонската фолкерка го покажа бременото стомаче во бикини

107
0
SHARE

Сања Гроздановска попозната како Сани од неодамна објави дека со нејзиниот сопруг Мартин очекуваат принова во семејството.

Фолкерката очигледно ужива во бременоста, а тоа го прави на плажа.

Сани објави фотографија на која го покажа големото бремено стомаче во бикини.

Инаку пејачката од првиот брак ја има преслатката ќерка Викторија.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here