Home ШОУ БИЗз Мак сцена Македонски пејач наместо релаксирачка масажа добил модрици

Македонски пејач наместо релаксирачка масажа добил модрици

209
0
SHARE

Сигурно најмалку би се надевале дека на масажа може нешто да тргне наопаку и дома да се вратите со големи и темни кругови модрици.

Секогаш првата асоцијација за масажа ни е опуштање и релаксација.

Но сосема спротивното му се случи на поп пејачот Јован Радњански.

Тој на Фејсбук објави фотографија на која го покажа голиот грб со модрици и напиша ваков коментар:

jovan hitportal

Ете и ваков перадокс се случува.

Му посакуваме побрзо заздравување и внимателно бирање на масажерите.

radnjanski hitportal

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here