Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Мегапопуларниот Ед Шеран итно пренесен во болница

Мегапопуларниот Ед Шеран итно пренесен во болница

800
0
SHARE

Мегапопуларниот Ед Шеран бил удрен од автомобил додека возел велосипед во Лондон.
Англиските медиуми пренесуваат дека пејачот има скршена рака и бил итно пренесен во болница. Во моментов е во стабилна и добра состојба.
Тој штотуку ја заврши четири месечната турнеа низ САД и се подготвуваше за шест неделна турнеа низ Азија. Но очигледно настапите ќе мораат да бидат пролонгирани.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here