Мелита Ракичевиќ повторно ја ископира Јелена Карлеуша

Мелита Ракичевиќ повторно ја ископира Јелена Карлеуша

3642
0
СПОДЕЛИ

Мелита Ракичевиќ летото го користи до максимум, а нејзиното ужвање го споделува преку социјалните мрежи.

Минатата недела објави фотографија во провокативно бикини, каде беше очигледно дека ја ископира Јелена Карлеуша, но тоа не беше единствената работа.

Мелита на Инстаграм објави и фотографии на кои ужива на фламинго душек, ист како на пејачката.

Погледнете.

In a world full of sheep be a f**king UNICORN ????????????????????????

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

A post shared by MELITA (@melitameli) on

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР