Минијатурното бикини на Карлеуша едвај ги задржа бујните гради (видео)

Минијатурното бикини на Карлеуша едвај ги задржа бујните гради (видео)

2613
0
СПОДЕЛИ

Јелена Карлеуша секој ден објавува провокативни фотографии од нејзиниот одмор во Турција.

Ѕвездата овој пат сподели видео во нов модел на бикини, кој едвај ги додржа нејзините бујни гради.

Погледнете.

Purple

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР