Home ШОУ БИЗз Балкан Многу пред силиконите: Наташа Беквалац на 19-години на „Макфест“ (видео)

Многу пред силиконите: Наташа Беквалац на 19-години на „Макфест“ (видео)

1659
0
SHARE

Една од најубавите пејачки на Балканот, Наташа Беквалац својата кариера ја започнала во Македонија.

Во 1998-ма година на само 19-години настапила на Макфест со песната „Ljubav ceka bolje danе“, која и донела победа на фестивалот.

Убавината отсекогаш била нејзиниот заштитен знак, многу пред силиконите и пластичните операции.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here