Моника Белучи со страствен бакнеж на сцената во Кан

Моника Белучи со страствен бакнеж на сцената во Кан

18
0
СПОДЕЛИ

Моника Белучи оваа година е домаќинка на 70-ото издание на Канскиот филмски фестивал.

Убавата италијанка која е позната по воздржаноста и префинетоста на синоќешното отворање изненади со своето однесување.

Овој пат како што налагаше сценариото, имаше „жешка“ сцена со својот придружник, францускиот комичар Алекс Лутс.

Моника Белучи му упати страствен бакнеж на комичарот додека беа на сцената.

Последен пат во ваква сцена ја паметиме во „Џејмс Бонд“.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР