Home ШОУ БИЗз Ѕвезди На која и стои подобро: Бијонсе го ископира стилот на Ким Кардашијан

На која и стои подобро: Бијонсе го ископира стилот на Ким Кардашијан

2552
0
SHARE

Бијонсе синоќа се појави на црвениот тепих во Њујорк каде ги остави сите без зборови.

36-годишната пејачка изгледаше фантастично во тесен, смарагдно зелен фустан со длабоко деколте и висок шлиц.

На тоа додаде контрастно виолетово вештачко крзно и златни впечатливи обетки.

Сепак најмногу внимание привлече нејзината чанта, која е иста како на Ким Кардашијан.

Ким оваа чанта ја носеше минатата недела.

Инаку Бијонсе се појави на ханитарниот концерт за жртвите во Порторико во организација на Tidal, музичката куќа на Џеј Зи.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here