Најубавиот поен од мечот меѓу Ноле и Федекс

Најубавиот поен од мечот меѓу Ноле и Федекс

79
0
СПОДЕЛИ

Новак Ѓоковиќ немаше проблеми да го добие полуфиналниот меч од Австралија Опен со Роже Федерер и играше на високо ниво во сите сетови, со мал исклучок на третиот.

Повеќе спорт: sport365.mk

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР