Наташа Беквалац со косата го криеше лицето, еве и зошто

Наташа Беквалац со косата го криеше лицето, еве и зошто

4267
0
СПОДЕЛИ

Наташа Беквалац на своето последно интервју се појави со интересен стајлинг, односно коса која и го прекриваше лицет.

Како што дополнително објасни пејачката, се разбудила со потечено око, па размислила колку е паметно да се појави таква на интервју.

Бидејќи не сакала да го откаже, таа решила на левото око да нема шминка, па морала да интервенира со косата.

„Мислам дека ме урочил некој“, коментираше Наташа која го покажа лицето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР