Не доби подарок, а ни торта: Еве што прашеве Севе на роденденот...

Не доби подарок, а ни торта: Еве што прашеве Севе на роденденот на Игор

1433
0
SHARE

Северина со емотивна порака му го честиташе роденденот на својот сопруг Игор, но пејачката не успеа да приреди роденденска забава.

Убавата хрватка имаше закажан концерт во Будва, каде присуствуваше и Игор.

Тој уживал во настапот на Северина, но не добил ниту торта, ниту подарок.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY