Home LIFE STYLE Нема да ви се верува колку чини оваа чанта на Celine

Нема да ви се верува колку чини оваа чанта на Celine

1223
0
SHARE

Француската модна куќа Celine ја претстави новата женска чанта, дел од колекцијата пролет/лето 2018, која изгледа како обична пластична ќеса.

Разликата е во тоа што оваа чанта е брендирана и чини 600 долари.

На неа го има испечатено името на брендот, како и предупредување на неколку јазици, чантата да биде подалеку од допир на бебиња и деца поради опасност од гушење.

Backstage Summer 18 Collection #CelineSummer18 #celine

A post shared by Céline Official (@celine) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here