Никогаш во подобра форма: Ким Кардашијан ги покажа стомачните

Никогаш во подобра форма: Ким Кардашијан ги покажа стомачните

3822
0
СПОДЕЛИ

Ким Кардашијан напорно вежба, па нормално е да сака да ги покаже резултатите.

Старлетата во Њујорк се појави во тренерки, потпетици и кроп-топ маичка која го покажа нејзиниот затегнат стомак.

Папараците успеаа да ја фотографираат во ова издание, а светот е шокиран од нејзината одлична форма!

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР