Home ШОУ БИЗз Мак сцена Нова година, нова фризура: Тијана Дапчевиќ стана црвенокоса

Нова година, нова фризура: Тијана Дапчевиќ стана црвенокоса

1172
0
SHARE

Тијана Дапчевиќ ја заврши годината како супер финалист во шоуто „Твоето лице звучи познато“, а по напорната сезона, празниците реши да ги помине во родната Македонија.

Пејачката моментално престојува во Скопје, од каде постојано објавува фотографии со нејзиното семејство.

Истото го прави и Тамара, која споделува како ги поминува празниците со нејзината сестра.

Сепак она што привлече најмногу внимание е косата на Тијана. Откако беше сина и розева, реши фризурата да и биде во празничен дух па косата ја бојадиса во црвено.

Како ви се допаѓа?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here