Новак Ѓоковиќ и Мајк Тајсон: Средба на шампионите

Новак Ѓоковиќ и Мајк Тајсон: Средба на шампионите

478
0
СПОДЕЛИ

Најдобриот светски тенисер Новак Ѓоковиќ вчера се сретна со бившиот шампион во бокс Мајк Тајсон и со неговата ќерка Милан на тениските терени во Иднија Велс, Калифорнија. Средбата на шампионите и на младата обожавателка на Нoвак изгледаше вака…

Ѓоковиќ и Тајсон

Ѓоковиќ и Тајсон

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР