Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ново обвинување во Холивуд: Чарли Шин силувал 13-годишно момче!?

Ново обвинување во Холивуд: Чарли Шин силувал 13-годишно момче!?

615
0
SHARE

Чарли Шин е новата холивудска ѕвезда која е обвинета за силување на малолетник.

Инцидентот се случил во 1986-та година на сетот на филмот „Lucas“, актерот наводно го силувал тогаш 13-годишниот Кори Хајм.

Обвинувањата доаѓаат од страна на Доминик Брасиа, близок пријател на Хајм кој за жал почина во 2010-та година, на 38-годишна возраст.

Инцидентот бил запишан во мемоарите на Хајм, а случајот моментално го разгледува полицијата на Лос Анџелес.

Доминик Брасиа откри само мал дел од односнот помеѓу Шин и Хајм во кој вели:

„Тој ми раскажа дека имал секс со Шин на снимањето на филмот „Lucas“. Ми се довери дека пушеле марихуана па Кори бил принуден на анален секс“.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here