Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Однесување кое не и доликува: Селин Дион во Париз

Однесување кое не и доликува: Селин Дион во Париз

3159
0
SHARE

Селин Дион од ѕвезда сомоќен глас и досаден стајлин, се трансформираше во модна дива која го има целото внимание за време на модната недела во Париз.

Пејачката досега се појави во неколку интересни стајлинзи, но последниот привлече најмногу внимание, пред се поради нејзининото однесување.

Селин се појави на балконот каде позираше со крената нога, која го покажа нејзиниот задник.

Пејачката носеше светкав интересен фустан.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here