Home ШОУ БИЗз Балкан Откриено жирито во новата сезона на „Ѕвездите на Гранд“

Откриено жирито во новата сезона на „Ѕвездите на Гранд“

3800
0
SHARE

Наскоро почнува новата сезона на „Ѕвездите на Гранд“, па атмосферата полека се загрева, а во јавноста почнуваат да се појавуваат последните детали.

Бидејќи е откриено дека во емисијата се враќа водителката Сања Кужет, сега вниманието е насочено кон жири комисијата.

Се знае дека во шоуто повторно ќе биде Марија Шерифовиќ, а на оваа тема зборуваше и Јелена Карлеуша.

Пејачката за српски „Курир Старс“ ќе каже:

„Пред неколку дена имав таен состанок со Саша Поповиќ и Марија Шерифовиќ во врска со шоуто. Не сум сигурна дали смеам да откривам, ама ајде… ќе биде истата екипа. Најбитните ќе бидат тука Марија, Лукас, Бекута, Босанец и јас“.

Јелена не спомена ништо за местото на Вики Миљковиќ, па ќе видиме дали таа ќе биде дел и во новата сезона, која ќе биде еднакво интересна како и минатата.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here