Ова е причината: Девојката на Аца Лукас го избриша Инстаграм профилот

Ова е причината: Девојката на Аца Лукас го избриша Инстаграм профилот

2514
0
СПОДЕЛИ

Аца Лукас речиси еден месец е во среќна врска со Бранислава Пашајлија.

Двојката ужива во својата љубов, па често ја гледаме во јавност каде разменува нежности, а досега се појавија и на насловната страна на „Стори“.

Novi Story! ????

A post shared by ACA LUKAS (@aleksandar_vuksanovic_official) on

И додека Аца објавува фотографии на Инстаграм, неговата девојка реши да го избрише.

Бранислава која интензивно беше активна на социјалната мрежа, го избриша профилот, а извори блиски до неа велат дека тоа го сторила поради притисокот кој почнала да ги чувствува, но пред се да го заштити синот од очите на јавноста.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР