Оваа сабота #BlackSensation во Street bar – Кавадарци

Оваа сабота #BlackSensation во Street bar – Кавадарци

849
0
СПОДЕЛИ

Како што ја почнавме летната сезона со најголемата Бела ноќ во Кавадарци,така и ќе ја завршиме оваа летна сезона,но овој пат во #Црно За крај на ова прекрасно лето,26 август Сабота ви најавуваме #BlackSensation со бугарскиот Dj Doncho..

Атмосферата ке ја загрева вам добро познатиот Dj Face..

Тимот на Street Bar повторно ќе се обиде да ви загарантира уште една #NightToRemember!!! Street Bar во Сабота ќе биде во знакот на Црната Боја,декоративно украсен,со појачан звук,светло и лајт шоу.

Делот од Тротоарот на Илинеднска повторно ќе биде активен за резервации,каде ќе биде инсталиран надворешен шанк.

ВИ НАЈАВУВАМЕ СПЕКТАКУЛАРТНО ОТВАРАНЈЕ НА ЗАБАВАТА СО ОГНОМЕТ!!!

Се што ви треба за сабота е, ЦРНА ГАРДЕРОБА,насмевка на лицето и многу љубов во срцето.

За се друго ќе се погрижи тимот на Street Bar.Ние постоиме за вас и вашата забава..

Со Почит Street Bar!

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР