Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Овој стајлинг на Селин Дион чини 27.000 евра

Овој стајлинг на Селин Дион чини 27.000 евра

257
0
SHARE

Во последно време сите забележуваат дека стилот на Селин Дион е променет.

Ова се потврди и со нејзиното последно појавување со кое сите ги изненади.

Пејачката беше облечена од глава до пети во „Балман“, аутфит кој чини 27.000 евра.

Како ви се допаѓа стајлингот на Селин?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here