Home ЗАБАВА Овој викенд: Winter Music Festival во Кавадарци

Овој викенд: Winter Music Festival во Кавадарци

103
0
SHARE

Минусните температури и зимската снежна идила се одличен терен за најновото издание на Winter Music Festival во Кавадарци.

Оваа сабота време е да заборавите на студот и да се загреете со најдобриот warm-up во градот!

Street Bar ви нуди журка паметење со диџеј M.E.N.U директно од клубовите во Амстердам, како и локалната подршка од диџеј Lucky и М.Гроздановски од Битола.

winter music festival

Но, забавата не застанува во Street Bar!!!

Откако добро ќе се загрееме, журката до раните утрински часови продолжува во Express Club.

Овој викенд бидете дел од настанот за кој сите ќе зборуваат!

winter music festival

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here