Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Памела Андерсон прв пат во јавност откако синот го претепа нејзиниот екс...

Памела Андерсон прв пат во јавност откако синот го претепа нејзиниот екс сопруг

202
0
SHARE

Името на Памела Андерсон со денови се спроменуваше во јавност, откако нејзиниот син Брендон, го претепа својот татко, Томи Ли.

Па по семејната драма, ова е прв пат секс-симболот да се појави во јавност.

Памела се појави во елегантен црн фустан на конвенција во Лас Вегас, каде се однесуваше како ништо да не се случило.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here