Home ШОУ БИЗз Балкан По драмата за старателството, Северина на одмор со синот (фото)

По драмата за старателството, Северина на одмор со синот (фото)

2512
0
SHARE

Покрај големиот број настапи, Северина успева да најде време за своето семејство, односно летното уживање со нив.

Пејачката, Игор и малиот Александар моментално уживаат на семеен одмор од каде пристигнаа и првите фотографии.

Северина на Инстаграм објави фотографии кои ги отсликуваат преслатките моменти во нивното семејство.

Погледнете.

Hakuna Matata ☀️ #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Moje najmoje ❤️ #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here