Home ШОУ БИЗз Балкан По настапот на „Пиво фест“: Северина сподели прекрасна фотка од Прилеп

По настапот на „Пиво фест“: Северина сподели прекрасна фотка од Прилеп

3989
0
SHARE

По одличниот настап на „Пиво фест“ во Прилеп, Северина реши да сподели фотографија од настапот.

Пејачката на Инстаграм објави фотографија од публиката направена со Дрон.

Многу публика, чадори, пиво и одлична атмосфера во Македонија, погледнете.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here