Home ШОУ БИЗз Ѕвезди По тиркизната коса се врати на старо: Еве како изгледа Ријана

По тиркизната коса се врати на старо: Еве како изгледа Ријана

2237
0
SHARE

Еден ден по карневалот на Барбадос, Ријана од секси девојка со тиркизна коса и провокативен костим се врати на старо.

На Инстаграм објави „стори“ во кое ја покажа костенливата коса и „новиот“ имиџ.

После тиркизната епизода Рири изгледа навистина убаво.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here