Home ШОУ БИЗз Балкан Погледнете го моментот кога автобусот удира во куќата на Цеца (видео)

Погледнете го моментот кога автобусот удира во куќата на Цеца (видео)

100
0
SHARE

Вистинска драма се случувала вчера кога автобус удри во куќата на Цеца Ражнатовиќ.

Сигурносните камери го фатиле моментот кога возачот изгубил контрола врз автобусот и удрил во ѕидот.

Видеото погледнете го ТУКА!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here